top of page

Group

Public·18 members

Resident Evil Village Do Pobrania Za DarmoTłumaczom z grajpopolsku.pl udało się przetłumaczyć Resident Evil Village na język polski. Po około 4 tygodniach prac, rodzima lokalizacja jest gotowa do pobrania za darmo dla każdego.
Resident Evil Village do pobrania za darmoNVIDIA odmieniła kultową grę Portal firmy Valve, implementując w niej zaawansowane funkcje graficzne, takie jak pełny ray tracing, NVIDIA DLSS 3 czy NVIDIA Reflex, dzięki czemu zyskała ona nowy, efektowny wygląd i charakter. Portal with RTX jest dostępna od dzisiaj jako darmowa zawartość do pobrania (DLC).


Okres przedświąteczny każdego roku jest intensywny. Świąteczna gorączka zakupów, sprzątania, ubierania choinki i dogadywania wigilijnych szczegółów z najbliższymi, to niekiedy istny maraton. Gracza jednak, powinni w tej gonitwie zapewnić sobie przysłowiową chwilę oddechu. Dlaczego? Ponieważ świąteczne promocje na gry wyglądają naprawdę imponująco i takich okazji lepiej nie przegapić. Przykładem może być choćby Epic Games Store, który przygotował darmowe prezenty dla fanów sieciowych gier w systemie free-to-play, jak Fortnite. Co więcej, każdego dnia, aż do 30 grudnia udostępniane są kolejne gry do pobrania całkowicie za darmo (więcej na ten temat znajdziecie tutaj). Teraz z kolei, na atrakcyjne ceny gier można liczyć w PS Store, gdzie ruszyła Zimowa wyprzedaż. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page